Znam wartość czasu, dlatego poświęć się wyłącznie rozwojowi swojego biznesu, a resztę pozostaw mnie!


Biuro Rachunkowe CreativeTax Jolanta Karólczak to  biuro księgowe mieszczące się w Radzyminie.

Miła i przyjazna atmosfera sprawia, że poczujesz się jakbyś w rzeczywistości odwiedzał dobrego znajomego, a nie biuro rachunkowe. Współpracując ze mną odniesiesz wrażenie jakby sprawy załatwiały się same, ponieważ na podstawie udzielonego pełnomocnictwa wszystko zostanie zrobione za Ciebie,  pozostawiając Tobie czas na rozwijanie własnego biznesu.

Indywidualne podejście  i poznanie specyfiki Twojej działalności sprawią, że Twoje oczekiwania i potrzeby zostaną w pełni zaspokojone. 

Stałość opłaty za usługi daje Ci gwarancje bezpieczeństwa i równocześnie pozwoli zaplanować firmowy budżet.

Działam w oparciu o świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów o numerze 54896/2012 .  Posiadam również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, co sprawia, że mogą Państwo czuć dodatkowy spokój i komfort.

Misją mojej firmy jest wspieranie klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu. Moje biuro księgowe zostało założone po to, by każdy (firma czy klient indywidualny) kto szuka pomocy w zakresie usług księgowo-kadrowych znalazł rzetelne informacje i fachową pomoc.